SLVU2.8-4A1
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SLVU2.8-4A1
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Clamping Voltage : 15 V
Pd - Power Dissipation : 600 W
Package / Case : SO-8
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Cd - Diode Capacitance : 1.5 pF
Breakdown Voltage : 2.8 V
Series : SLVU2.8
Number of Channels : 4 Channel
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes LV Ethernet Gig Protection 30A 1.5pF